Hodinky Folli Follie

Ačkoliv odzvonilo klasickým hodinkám na řetízku, tzv. cibulím, klasika inspiruje stále více návrhářů a vrací se rok co rok. Jestli si pod klasickým provedením představujete nudné modely, které se hodí tak akorát na oslavu dědečkových sedmdesátin, jste mimo. I když se to nezdá, Hodinky Folli Follie lze připsat spoustu podob, o kterých bychom kolikrát ani neuvažovali.

Hodinky Folli Follie už dávno neměří pouze čas. Trh nabízí modely nadupané novými technologiemi, jako jsou třeba stopky, kompas nebo hodinky, které měří několik časů naráz. Jste zrovna v Praze a zajímá vás, kolik hodin mají v New Yorku? Dnes už žádný problém.

Nejdražším kouskem aukcí se staly Hodinky Folli Follie, které společnost Patek Phlippe vyrobila v roce 1952. Zástupci investičního fondu je koupili za 3,78 milionu franků (asi 3,14 milionu eur). Jde o nový světový rekord pro klasické ručičkové Hodinky Folli Follie, které zobrazují hodiny, minuty a sekundy.

Už nějakou dobu jsou hitem gumové Hodinky Folli Follie, které vypadají dobře ke všemu a dají se sehnat ve všech barvách a dokonce už i za velmi nízké ceny.

Elegantní Hodinky Folli Follie dobře vypadají a měly by se chlubit i kvalitním hodinovým strojkem. Dámské hodinky jsou oblíbené i v mnoha barvách.